Sinä olet täällä: Koti » Tuotteet » USB-pölytulppa » SFP -pölykannen korkit Duplex LC SFP XFP -optisen moduulin/USB -silikonin SFP -lähetin -vastaanottimen moduulin LC Dual Fiber Port Anti Dust Peitto

tuotekategoria

Jakaa:

SFP -pölykannen korkit Duplex LC SFP XFP -optisen moduulin/USB -silikonin SFP -lähetin -vastaanottimen moduulin LC Dual Fiber Port Anti Dust Peitto

Kumpölykansi on valmistettu korkealaatuisella silikonikumilla. voidaan käyttää SFP: hen. Väri on musta/valkoinen/punainen/sininen jne. Hyväksy myös räätälöity koko. USB A: n kumipölyn lisäksi meillä on RJ45: n, DP: n, DIV: n, SFP: n, RJ11: n, Mikro USB -portin, tyypin C, RCA, HDMI.Audio-A, Audio-B, DB-9 VGA, RS232, IETS, SD-A, BNC, AV, EX1R, DDR123, SD-E, PCI, PCI-E, AGP, USB-B, Mini USB, ETS Micro HDMI, SFP-B, Mini Display Port, DB25 , LPT, Esata-A, Firewire800 (1394-9) jne.
Väri:
Saatavuustila:
Määrä:
  • GF-441
  • GOFAI
  • 401699
  • silikonikumi

Tuotteen Kuvaus

Tuotteen nimi: Silikoni kumipölykorkki

Materiaali   silikonikumi  
Väri Musta/valkoinen/punainen/sininen jne
Piirustus Siveyttävä
Varastot Kyllä, sinulla on varastoja
Todistus SGS
Toimitusaika 3 päivän kuluessa

Qingdao Gofai -kumi hyväksyy erilaiset kumipölypeitteet/ kumitulpat/ kumikorkit.  

Kuten :

Silikonikumipölypeitteet USB-B: lle, tyypille-C, RJ45;

Silikonikumikorkit DP: lle, div;

Silikonikumikumpistokkeet SFP: lle, RJ11, Micro USB -portti;

Silikonikumi rubbe-pölykansi RCA: lle, HDMI: lle, Audio-A: lle, Audio-B: lle, DB-9: lle;

Silikoni kumipölytulppa VGA: lle, RS232, IETS, SD-A, BNC,

Silikonikumipölykorkit AV: lle, EX1R, DDR123, SD-E,

Silikonikumipölykorkit PCI: lle, PCI-E: lle, AGP: lle, USB-B: lle;  

Silikonikumikumpistokkeet mini-USB: lle, ETS Micro HDMI, SFP-B, MINI-näyttöportti;

Silikonikumikorkit DB25: lle, LPT: lle, Esata-A: lle, Firewire800: lle (1394-9) jne.

Hyväksymme myös räätälöityn suunnittelun.

Kumimateriaali voi tehdä silikonikumin, luonnonkumin kanssa. NBR, EPDM jne.  

Väri on myös käytettävissä, jos määrä on yli 10000kpl.  

Voit saada lisäkysymyksiä kumipölypeitteestä, voit rohkeasti cotact kanssani.  

Sähköposti: chinarubber@aliyun.com

Whatsapp/wechat id: 0086 13864351606

PÖLYSUOJAkumikorkki DB-9G: lleMikro USB -pistoke 3USB -porttitulppa 3

Edellinen: 
Seuraava: 

Saatat pitää siitä :

ODM ja OEM

SAAT KÄYTTÖÖN

No.66 Huazhong Road, Hi-Tech Industrial Development Zone,

Qingdao, Shandong, Kiina 266114

008653258717718

008653258717719

NOPEAT LINKIT

TUOTELISTA

Lähettäkää meidät

Tekijänoikeus © 2020 QINGDAO GOFAI RUMBER & PLASTIC PRODUCTS CO., LTD

TukiLeadong.